Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 170 cm |
| Brystlinje | 86 cm |
| Taljelinje | 60 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Skulder bredde | 34 cm |
| Benlængde | 82 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Lårlinje | 49 cm |
| Kalvelinje | 29 cm |
| Fodstørrelse | 25 cm |
| Nettovægt | 45 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.