Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 161 cm |
| Brystlinje | 93 cm |
| Taljelinje | 79 cm |
| Hip Line | 102 cm |
| Skulder bredde | 36 cm |
| Benlængde | 79 cm |
| Armlængde | 61 cm |
| Lårlinje | 55 cm |
| Kalvelinje | 37 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Nettovægt | 48 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.