Beskrivelse
Om hende
Hua er den perfekte kvindelige silikonesexdukke til folk, der kan lide at fantasere om deres yndlings sexede fiktive karakterer. Dette skyldes, at Hua er en ægte silikonedukke med et flot, hudtæt sexet edderkoppekvindekostume. Med realistiske og sexede virkelige silikonedukker som Hua, vil du helt sikkert nyde hvert øjeblik, hvor du udspiller dine fantasier med dine yndlings fiktive vixens.
Ydermere kan Huas udseende skiftes op og tilpasses til at opfylde dine præcise præferencer ved hjælp af et godt dukke-makeup-kit. Når du er færdig, kan du nyde den bedste menneskelige dukke-makeup, der vil få Hua til at ligne en legemliggørelse af dine sexede kvindelige karakterer, klar til at du kan udspille dine vildeste fantasier.
Desuden har Hua sexede kurver, der er lavet med stor opmærksomhed på detaljer og tekstur for at sikre, at de ser ud og føles gode at røre ved. Hendes hud er blød og glat, ligesom hendes bryster og røv, der blev lavet til at føles fantastisk, når du kærtegner sutte, kæle, klemme og føle.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 162 cm |
| Bryst | 94 cm |
| Under brystet | 64 cm |
| Talje | 60 cm |
| Hofte | 100 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Skulder bredde | 39 cm |
| Benlængde | 81 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 38 kg |
Dukkegalleri









Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.