Beskrivelse
Om hende
Jessica Jaymes sexdukken er exceptionel til analsex. Hun tager den ind uden at have klager eller ubehag. Sexdukker har jo lyde, de laver under sex, for at vise, at du gør det rigtigt. Udover at være en sexpartner, hjælper den nøgne sexdukke Tumblr dig også med at forbedre dig selv seksuelt.
Link-sexdukken kræver ikke et forhold eller eksklusivitet. Det er ikke et problem at have andre partnere ved siden af. At angive dine præferencer for den personlige, brugerdefinerede sexdukke med ansigt er det første skridt til at få det rigtigt. Bondage med en sexdukke er ikke bogstavelig, da du kan have sex med mennesker, når som helst du ønsker det.
En høj libido skræmmer ikke Bree Olson sexdukken, da kærlighedsdukken kan tage timevis af sex. Ægte dukkefilm til afslapning kan findes på heaven dolls.com. I sidste ende er det råt guld at finde en sexdoll.com-hjemmeside som vores, der leverer både sexdukker og deres tilbehør uden problemer.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 170 cm |
| Øvre Buste | 84 cm |
| Under Bust | 66 cm |
| Talje | 62 cm |
| Hofte | 91 cm |
| Ben | 90 cm |
| Fod | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.