Beskrivelse
Om hende
Alle vil have en fantastisk krop, alle vil have en krop, der vender hovedet rundt, når de går forbi, men nok nægter de fleste at anstrenge sig.
Nå, det er hårdt arbejde at søge efter den perfekte krop, når kroppens ejer nægter at arbejde. Men her er en fantastisk krop kun til dig, denne krop vil forblive perfekt og unik, og der er ingen grund til at lægge mere arbejde i bortset fra den sædvanlige oprydning.
Denne realistiske sexdukke Yuri er din dukke med den perfekte krop. Denne sexede sexdukke kommer med en bankende og sexet krop. Du ville aldrig blive træt af at se på det.
At få denne sexdukke vil få dig til at indse, hvordan en fantastisk krop kan være en tur-on. Denne naturtro sexdukke oser af en fantastisk sexappeal, der vil sætte dig i humør til enhver tid. Denne solide sexdukkes krop i silikone er fantastisk og enestående. Hun er sådan en sød fanden dukke, og hun vil dele alt med dig.
Forestil dig din hånd over hele kroppen og din tunge slikker denne perfekte krop for at få den fantastiske smag, der ledsager den. Du vil ikke sove på denne kærlighedsdukke med en fantastisk krop. Bare gå en tur ind i en sexdukkebutik og hent denne søde dukke for at nyde hendes fantastiske krop.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 158 cm |
| Bryst | 82 cm |
| Talje | 44 cm |
| Hofte | 80 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 30 kg |
Dukkegalleri






































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.