Beskrivelse
Om hende
Miley-sexdukken falder ind i rækken af dukker, som de rigtige dukker fra fabrikken kloner. Ved tilpasning af sexdukkekloner skaber du en realistisk sexdukke med dine fantasiers ansigt og krop. Dukke forvrængende sex introducerer dig til fleksibiliteten af skelet sex dukken.
Den barmfagre sexdukke vr-tape viser, hvordan et fodjob gør ejakulation hurtigere. Men hvis du vil holde ud længe uden at blæse belastning over sexdukke, så har du brug for hyppig øvelse. Sex med dukke sexoplevelse er ikke en, hvor du undertrykker dine ønsker, da du er fri til at blæse cumshots.
Når kone bruger sexdukke, er det normalt fordi hun desperat søger seksuel frigivelse. Dragonair sexdukken gør sex til en sjov aktivitet for dig på alle måder. Du ville faktisk ikke fortryde at investere i at købe en realistisk kærlighedsdukke til dig selv.
Dimensioner
| Materiale | Silikone |
| Højde | 168 cm |
| Nettovægt | 33,3 kg |
| Fuld Buste | 78 cm |
| Under Bust | 64 cm |
| Kop | C |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 86 cm |
| Mundtlig | Valgfri |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Arm | 69 cm |
| Ben | 85 cm |
| Fod | 20,5 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.