Beskrivelse
Om hende
Ved du, at vi har jomfruelige sexdukker? Disse sexdukker er aldrig blevet brugt af nogen, og når du køber dem, bliver du den første person, der får en seksuel oplevelse med dem.
Vores jomfruelige sexdukker er latex fandedukker, og de blev lavet og skulptureret til at ligne kinesiske damer.
Når du ser China Doll sex-bånd, vil du se hende gøre alt sexet, forførende og attraktivt.
latex fuckdolls er dukker i naturlig størrelse, og de er også xxx sexdukker designet til at tilføje krydderi og tilfredsstillelse til dit sexliv.
Disse dukker kan også bruges af både mænd og kvinder. En forbandet pigedukke kan findes, og som mand kan du komme ind i disse dukker.
Cumming inde i en sexdukke forbedrer dit sexliv, og du behøver ikke bekymre dig om den stress, der er forbundet med at rense hende, fordi hun er meget nem at rengøre.
Vores porcelænsdukker burde sidde smukt på din seng, så bestil hende og få en fantastisk seksuel oplevelse fra nu af.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 161 cm |
| Brystlinje | 74 cm |
| Taljelinje | 50 cm |
| Hip Line | 80 cm |
| Skulder bredde | 30 cm |
| Armlængde | 64 cm |
| Benlængde | 100 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Lårlinje | 42 cm |
| Kalvelinje | 29 cm |
| Nettovægt | 32.5kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri

























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.