Beskrivelse
Om hende
En hyperrealistisk sexdukke så naturtro, at den ligner en del af sexdukkens menneskelige race? Led ikke længere, for vi har dig. Denne 65 cm sexdukke har så lange sexdukkeben, at du næsten ikke vil kunne fokusere på noget andet. Hong Kong dukken er lavet af den højeste kvalitet silikone, der går over sexdukkens fulde krop.
Elsker dukkesex med en kærlighedsdukke som hende er en overjordisk oplevelse, som vi anbefaler til alle mindst én gang. Hun har et ansigt som en Barbie-sexdukke, perfekt og inden for det gyldne snit, så at se på hende, kneppe hende eller bare bruge tid sammen med hende, vil du have det godt. Hun er fleksibel og meget nem at varme op, hvilket gør hende i stand til at udføre Sono bisque dukkesex og praktisk talt hver anden pose i kama sutraen.
Hvis du er til rollespil eller nyder uortodokse sexmetoder, vil den realistiske kærlighedsdukke med glæde deltage, tage enhver stilling, du vil, og holde den, indtil du er tilfreds. Den bedste vej er, at sexdukkens menneskelige race er trofast, ikke vil snyde dig – i modsætning til den menneskelige race, og altid er klar til en god tid. Desuden er hendes bror det mandlig kønsdukke til kvinder.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 158 cm |
| Buste | 80 cm |
| Talje | 50 cm |
| Hofte | 80 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 33 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.