Beskrivelse
Om hende
Alle populære sexdukker du kan komme i tanke om, inklusive japanske kærlighedsdukker, er tilgængelige i vores butikker. Realistiske sexdukker bliver bestilt og sendt på daglig basis. Dette skyldes, at der er en masse fordele forbundet med erotiske sexdukker.
For at få mest mulig erfaring fra ægte dukkeporno, prøv at se porno med en dukke. Det er den bedste måde at få dukker til at have sex på. Du er ophidset og kan blive færdig på rekordtid. Dette skyldes, at du har set en masse styles og kan efterligne dem for at få de ønskede resultater.
Mange mennesker har spurgt, "hvad er den mest realistiske sexdukke?" Det er den japanske ægte kærlighedsdukke. Denne kærlighedsdukke har det mest realistiske udseende kød, som ikke er glat under sex. Hendes krop ligner noget lavet af et magasin. Med denne ægte sexdukke er det en garanti at blive tændt.
Der er dukker fra andre oprindelser tilgængelige i vores butik. Dette inkluderer sexdukke Kina og sexdukke Canada. Disse naturtro sexdukker er fantastiske, når det kommer til at tilbyde seksuelle fornøjelser. Giv dig selv en erotisk sexdukke i dag. Du vil takke dig selv bagefter.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 167 cm |
| Buste | 77 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 110 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Arm | 46 cm |
| Ben | 90 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 39 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri























































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.