Beskrivelse
Om hende
Silikonedukker er nogle af de bedste kvalitetsdukker, du nogensinde kunne få!
Og det tilbyder vi dig i vores billige helkrops kærlighedsdukker i silikone. Silikone er slidstærkt, ikke-porøst og vandtæt. Silikone er så allergisikker (i modsætning til latex), at den endda bruges i medicinske produkter. Hav ingen bekymringer; din dukke i menneskestørrelse er sikker at bruge.
Silikone dukkebilleder yder dem aldrig retfærdighed. Alligevel håber vi, at du kan se, at du har sådan en avanceret sexdukke foran dig. Fra Skylars højkvalitets blå hår til hendes perfekte teint, kan du se, at der blev brugt særlig tid på hendes kreation. Hendes små ansigtstræk matcher hendes petite krop perfekt, og den japanske sexdukke ser perfekt ud, og det er hun – over og under.
Hun er nok en af de hotteste sexdukker for mænd, der kan lide mindre kvinder, og hvis du klæder hende af, begynder du at forstå, hvorfor det er det. Hun har fine B-cup bryster, der ikke kun er bløde at røre ved, men smukke at se på. Hendes brystvorter er altid glade for at se dig, og hvis du kan lide hård, passioneret sex med noget vandbaseret glidecreme, er denne livagtige kærlighedsdukke noget for dig.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Under brystet | 60 cm |
| Talje | 57 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Armlængde | 68 cm |
| Skulder bredde | 30 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 53 cm |
| Benlængde | 82 cm |
| Fodstørrelse | 23 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
Dukkegalleri



























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.