Beskrivelse
Om hende
Samantha Fox Sex Doll er en original fetich sexdukke, der vil opfylde alle dine seksuelle fantasier. Denne sexdukke er lavet af realistiske materialer, utrolig realistiske at røre ved; den er designet til perfektion for at give brugerne den ultimative følelse. Huden, der ligner den rigtige Samantha Fox, er lavet med en blød tekstur, og hvert ansigtstræk er godt fremhævet.
Den bedste billige sexdukke opfylder kundernes behov og sikrer, at de nyder tilfredshed med produktet til en billig pris for produktet. Det er beregnet til at være din one-stop-datingportal, der giver alle dine rendezvous-krav med sex ledsaget af diskretion.
Men for de personer, der ville elske at have det mere risikabelt, er Aurora Snow Sex Doll velkendt for at favorisere et skud af selv de kræsneste kunder. Følgende er et voksenlegetøj, der er designet på en meget unik måde, der gør det muligt at være meget fleksibelt afhængigt af de positioner, der skal bruges i, og som er fremstillet af meget høj kvalitetsmateriale, der øger fornøjelsen.
Tilfredshed har aldrig været så muligt, få disse fantastiske sexdukker i dag og nyd en ny oplevelse i dit soveværelse.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 175 cm |
| Buste | 100 cm |
| Under Bust | 63 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Arm | 65 cm |
| Håndflade | 16 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Ben | 88 cm |
| Fødder | 21 cm |
| Nettovægt | 53 kg |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.