Beskrivelse
Om hende
We bring to you the most recent colorful set of dolls – a fascinating and seductive false eyebrows sex doll.
Getting a new friend is very easy. Simply, go to the website and choose such things like hair color, body type, and skin tone. Our user-friendly interface allows for high-speed operation and secure payment processing which provides a smooth ordering experience.
Our premium product, the false eyebrows sex doll, is something that is not only intimate but also very realistic because the sex doll is made of top-notch materials. Escape the stigma and edge towards unlimiting fun by experiencing complete satisfaction with this secret partner.
Embrace the same kind of feeling as if you were with a real person while enjoying perfect handcrafting and normal functioning of the false eyebrows sex doll.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 155 cm |
| Øvre Buste | 73 cm |
| Under Bust | 61 cm |
| Talje | 56 cm |
| Hofte | 77 cm |
| Ben | 81 cm |
| Fod | 18 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 29 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.