Beskrivelse
Om hende
Hun ser måske rigtig blød ud, men hun er virkelig hård. Med ingefærfarvet hår smagfuldt pakket i pigtails, kan denne 156 ck virkelige sexdukke gøre underværker på din magiske pik. Et valg for rigtige mænd med en stærk sexlyst, denne billige kærlighedsdukke til mænd kan alt, hvad du vil og mere til. Hun er sådan en sød 'my pony sex doll', og også en realistisk kærlighedsdukke med en virkelig stram røv og flotte læber for at give dig en ordentlig bj af dit ønske. søde rigtige dukker som hende er meget holdbare og energiske, de trætter dig ikke let eller trætter DIG nemt ud.. . Du vil blive forelsket i den fisse så hurtigt, at du ikke vil være i stand til at holde dig fra at underholde hende med forskellige stilarter. Dette er den mest realistiske sexdukke, du kan finde, og hun er så menneskelig, at hun let vil blive forvekslet med en menneskepige. Tag hendes tøj af og prøv en ægte sexfornøjelsesvideo med hende, hun er klar til opgaven. Du kan elske med hende hele natten eller når du vil, og have et perfekt bånd til hende.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 156 cm |
| Buste | 85 cm |
| Talje | 54 cm |
| Hofte | 84 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
| Mundtlig dybde | 15 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.