Beskrivelse
Om hende
Er du til erotisk og super erotisk? Kender du den slags sex, der har en smule forførelse knyttet til sig? Så skaf dig Roey uden at spilde tid. Denne superrealistiske sexdukke er også det, der er kendt som erotisk. Denne sexdukke fra det virkelige liv er så erotisk, at du måske lige venter på en overraskelse.
Du ville vide, at denne hotte dukke er en skurk af det fuck me-blik, hun giver. Du behøver ikke gøre forførelsen med denne rigtige dukke; hun ville gøre al den forførelse, du måske tror, du skal gøre. Alene hendes blik er forførelse nok; du ville tage et kig på denne sexdukke og blive trukket ind, aldrig ville forlade igen.
Hvis du er den super freaky type, som nyder at rive trusser og lingeri af en kvinde, så skynd dig at få denne sexede sexdukke. Denne voksne sexdukke er mere værd, end du nogensinde ville betale for hende. Ved at få hende, får du en levende seksuel appel og en unik sexighed hos dig.
Lad aldrig muligheden for at være den stolte ejer af denne berømtheds-sexdukke gå fra dig; dette er en mulighed, du ikke vil gå glip af; vi har ikke så meget gå-sexiness derude.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 170 cm |
| Bryst | 83 cm |
| Talje | 56 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.