Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 168 cm |
| Bryst | 95 cm |
| Talje | 61 cm |
| Hofte | 98 cm |
| Skulder bredde | 36 cm |
| Armlængde | 68 cm |
| Håndlængde | 16 cm |
| Benlængde | 97 cm |
| Lårlinje | 57 cm |
| Kalvelinje | 33 cm |
| Fodstørrelse | 19 cm |
| Mundtlig dybde | 10 cm |
| Skededybde | 14 cm |
| Anal dybde | 10 cm |
| Nettovægt | 44,8 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.