Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 170 cm |
| Brystlinje | 91 cm |
| Taljelinje | 61 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Skulder bredde | 36 cm |
| Benlængde | 84 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Lårlinje | 51 cm |
| Kalvelinje | 31 cm |
| Fodstørrelse | 25 cm |
| Nettovægt | 45 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri

















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.