Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 155 cm |
| Kop | C |
| Nettovægt | 29 kg |
| Fuld Buste | 80 cm |
| Under Bust | 65 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder bredde | 34 cm |
| Armlængde | 62 cm |
| Benlængde | 75 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.