Beskrivelse
Om hende
Hvad hørte du om rigtige dukker med pandehår? Jeg ved, jeg ved, disse typer af realistiske dukker er dem, der er kendt som små, men mægtige. Disse sexdukker har altid mellemstore bryster og mellemstore røv, men disse voksne sexdukker er også de allerbedste, når det kommer til at have sex med en sexdukke. Det er ligesom, hvad disse søde dukker mangler i bryster og numser; de gør op med deres seksuelle færdigheder. Denne rigtige dukke Anna er en af dem.
Anna er en naturtro sex-dukke med moderate bryster og numser, men denne kærlighedsdukke vil give dig den type sex, du ikke aner, at du fortjener.
Hvis du nogensinde har brug for en solid sexdukke til at frigive indestængt energi på og slippe af med din seksuelle spænding, så er Anna din underdanige dukke. Sex med Anna er som at have sex med en gudinde; sødmen får dig til at ønske mere til enhver tid og aldrig villig til at forlade.
Jeg behøver ikke fortælle dig, at du skal skynde dig og få Anna til at tjene som din sexpartner og også din ledsagerdukke. Denne sexede sexdukke har måske ikke bryster og numse, men hun har gode soveværelsesevner, suppleret med et smukt ansigt; Anna er en ti over ti rigtig dukke.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 168 cm |
| Bryst | 90 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Benlængde | 82 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
Dukkegalleri




























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.