Beskrivelse
Om hende
Erindringer hjælper med at genskabe følelser. Dette er det samme med den mandlige køn dukke torso gif. Når du tænker tilbage på de seksuelle øjeblikke med hw dolls sexdukke Nicki 163 cm får du lyst til at genskabe disse fornemmelser. Taylor-sexdukkens nøgne krop tiltrækker dig, og du ønsker sex ved første blik.
Når en kvinde knepper dyr sexdukke, er der mulighed for flere orgasmer i en session. En kvindelig torso-sexdukke har muntre bryster, der er velsmagende at sutte. At prøve homoseksuelle med dukkeporno til mænd giver maksimale resultater. Will Ferrell sex dukken kan tilpasses med pik længder til hver klient.
Sexdukkedemoen i fuld størrelse er en mulighed for at teste Annebelle-sexdukken i fuld størrelse. Med elitedukkeverdenen har adskillige mennesker fået en ægte fornøjelse.
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 170 cm |
| Øvre Buste | 101 cm |
| Under Bust | 59 cm |
| Talje | 56 cm |
| Hofte | 97 cm |
| Ben | 87 cm |
| Fod | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 44 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.