Beskrivelse
Om hende
Seksuelle dukker giver en følelse af orgasmisk lykke, en fantastisk stressreducer. Vores sexlegetøjsdukke er lavet af det bedste, mest holdbare materiale. Dette materiale får sexet i naturlig størrelse til at ligne en kvinde med alle de seksuelle områder komplette.
Vores Kimber kærlighedsdukker er i høj efterspørgsel nu. Dette skyldes, at mens du udfører dukke cunnilingus på hende, sprøjter hun og bliver ved med at vibrere i din mund. Dette er fremragende, da denne funktion er nøjagtig som hos den menneskelige kvinde.
At se en sexdukke nøgen er en fantastisk metode til at blive ophidset. En realistisk nøgen sexdukke med en krop, der kun kan ses i fantasier, er lige foran dig. Hendes fulde bryster og synet af hendes vagina vil få dig til at trange mere.
Vi har også den sexede kærlighedsdukke til rejseformål. Du kan tømme hende og have hende på farten. Denne naturtro sex-dukke gør også lige så meget som fuck-dukkerne i naturlig størrelse. Den har et lyserødt udseende areola, selvom du kan vælge farven.
En levende sexdukke er brugervenlig og giver mening til dine fantasier. Du kan være mærkelig, kinky og aggressiv uden at have de forbandede dukkefølelser på hjerte.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 168 cm |
| Buste | 90 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofte | 85 cm |
| Skulder | 35 cm |
| Arm | 60 cm |
| Ben | 95 cm |
| Fod | 22 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.