Beskrivelse
Om hende
Hvem er hun? Nå, hun hedder Monica og en dreng! Har Monica sexdukken en masse planlagt for dig. Lige fra sexdukke Kina er denne sexdukke yael udsøgt, og det kan du stole på os. Med håret pakket op i en hestehale kan Monica siges at ligne en Ariana Grande sexdukke. Men det er her dobbeltheden ender. Den gigantiske sexdukke er bustiere, kurvede og bredere.
Den bedste måde at beskrive den eventyrlystne, bedårende sexdukke på ville være en 'Premium kurvet TPE sexdukke', og det er ikke kun den bedste måde, men den er også ret præcis. Lavet af det bedste TPE-materiale på markedet, denne lookalike Tori sexdukke er blød og hudlignende at røre ved, perfekt til folk, der kan lide store kvinder. Hun har masse alle de rigtige steder, og under backshots på hendes smukke, vellystige røv, skal du bruge hendes talje omdrejningspunkt for at forhindre, at den hopper af.
Det bedste er, at hendes sexdukkeskelet er lavet af stål, og derfor kan hun tage enhver seksuel stilling uden frygt for rust eller for meget anstrengelse. Få hende til at røre ved tæerne, bøje ryggen, være din oralsex-dukkebøtte eller rulle til en bold. Uanset hvad du ønsker af hende, så får du det.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 164 cm |
| Buste | 88 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Armlængde | 67 cm |
| Fod | 21 cm |
| Nettovægt | 43 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.