Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 163 cm minus |
| Brystlinje | 76 cm |
| Taljelinje | 58 cm |
| Hip Line | 95 cm |
| Armlængde | 58 cm |
| Skulder bredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 32 cm |
| Lårlinje | 54 cm |
| Benlængde | 72 cm |
| Nettovægt | 39,5 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.