Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 150 cm |
| Bryst | 70 cm |
| Talje | 53 cm |
| Hofter | 85,5 cm |
| Armlængde | 56 cm |
| Skulder bredde | 34 cm |
| Kalv omkr | 28 cm |
| Lår Circum | 56 cm |
| Benlængde | 78 cm |
| Fodlængde | 21,5 cm |
| Nettovægt | 27 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.