Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 165 cm |
| Buste | 76 cm |
| Talje | 65 cm |
| Hofte | 81 cm |
| Arm | 65 cm |
| Skulder bredde | 39 cm |
| Benlængde | 90 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Penis længde | 15 cm |
| Penis diameter | 3 cm |
| Anal dybde | 15 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
Dukkegalleri

































































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.