Beskrivelse
Om hende
Tillad mig at præsentere for dig Reya Sunshine Chinese Sex Doll til mænd – når det gælder sensuel tilfredsstillelse. Ved produktionen af denne oralsexdukke følges detaljerne godt, og produktet er lavet af TPE-materiale udelukkende for at opfylde dine behov. Slanke og skinnende røde læber, fuldt funktionel realistisk tunge og en smukt modelleret realistisk hals, deep throat-tilstanden tilføjer desuden den realistiske oplevelse af oralsex.
Dette produkt er en ultrarealistisk mandlig voksen sexdukke, som er 5'3 inches høj med en elastisk krop, der kan komme til næsten enhver position for bedre at føle sine klienter. Oplev fantasier med hende i timevis, da hendes ansigt er lige så smukt som en karakter fra det virkelige liv. Glem frygten og mareridtet og prøv det nye niveau af fornøjelse ved at bruge The Reya Sunshine Chinese Sex Doll – original model blandt lignende gadgets.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Benlængde | 85 cm |
| Fodlængde | 21 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.