Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 168 cm E kop |
| Fuld Buste | 87 cm |
| Under Bust | 67 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 89 cm |
| Skulder bredde | 37 cm |
| Benlængde | 85 cm |
| Skostørrelse | 37 cm |
| Skededybde | 16 cm |
| Anal dybde | 13 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.