Beskrivelse
Om hende
Mød den moderne sexdukke. Uanset om du leder efter noget til dig selv, eller du leder efter en unik gave til en ven, kan du finde en seksuel dukke, der passer til dine behov.
Den liv som kærlighedsdukke er den mest bærbare af alle sexdukker. De er små og nemme at håndtere. For enhver person, der ønsker at prøve at kneppe en sexdukke for første gang, er en realistisk kneppedukke den bedste dukke for personen. Du kan komme videre i vores sexdukkebutikker til en overkommelig pris. Med deres flotte kroppe er de perfekte til en hurtig sex-session eller et længere forhold med en. Du modtager din sexdukke nøgen for første gang, men tøj kan bestilles i vores butik efter dine behov.
Virtuelle fuck-dukker er også tilgængelige på platformen. Disse er virtuelle dukker at have det sjovt med. Forbindelser via internettet giver dig adgang til vores virtuelle bibliotek af dukker. Hvis du har lyst til et virtuelt kneb eller et rigtigt dukkefud, så dækker vi dig.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 166 cm |
| Brystlinje | 80 cm |
| Taljelinje | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Armlængde | 67 cm |
| Benlængde | 104 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Lårlinje | 46 cm |
| Kalvelinje | 30 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.