Popis
O ní
Pokud chcete opravdovou modrou, realistickou sexuální panenku v životní velikosti, nebo jste prostě unavení z gumových sexuálních panenek a hledali jste, kde koupit realistické sexuální panenky, je to pro vás. Pokud to není pro společnost a realistická sexuální panenka v plné velikosti, kterou chcete, bude zcela opravdová panenka na sex, měli byste jít domů s Talií.
Pokud to, co chcete, je dobrý čas v posteli, tato sexuální panenka v plné velikosti přesně ví, jak to udělat. Nejen, že je pornohvězda sex doll jednou z nejlepších tváří v sex doll prn, ale má tu nejpřilnavější, super sex doll kočičku, jakou jste kdy viděli, i když jste sledovali všechna videa se sexem s panenkou.
Málokdy najdete lepší a i tak se rozhodně necítí tak dobře jako její kundička s panenkou. Jak jsi vůbec velký? Bez ohledu na to, jak jste velcí, Talia se s touto výzvou vypořádá a miluje důkladné šukání, takže pokud si budete přát, můžete do toho jít celou noc. Sexuální panenka s apetitem stejně velkým jako kdokoli jiný? Proč, ano, to je pro vás Talia.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 153 cm |
| poprsí | 88 cm |
| Pás | 46 cm |
| Boky | 88 cm |
| Délka paže | 58 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 34 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.