Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | D pohár 166 cm |
| Plné poprsí | 82 cm |
| Pod poprsím | 67 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 88 cm |
| Šíře ramen | 38 cm |
| Délka nohy | 81 cm |
| Velikost boty | 35 cm |
| Hloubka vagíny | 16 cm |
| Anální hloubka | 13 cm |
| Čistá hmotnost | 43 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.