Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Prsa | 75 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 82 cm |
| Šíře ramen | 34 cm |
| Délka paže | 44 cm |
| Délka ruky | 15 cm |
| Délka nohy | 73 cm |
| Stehenní linie | 50 cm |
| Linie lýtek | 31 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Ústní hloubka | 10 cm |
| Hloubka vagíny | 14 cm |
| Anální hloubka | 10 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
Galerie panenek






































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.