Popis
O ní
Jedná se o realistickou vysoce kvalitní 150 cm sexuální panenku. Tato sexuální panenka samantha napadená skutečnou panenkou je vysoce odolná sexuální panenka. Perfektní, pokud chcete mnohem více než 1′ velikost sexuální panenky. Je to proto, že tato diamantová panenka s porno sexem byla vyrobena tak, aby zajistila optimální sexuální stimulaci.
Kromě toho byla tato panenka sexu ai orgasm real panenka speciálně navržena tak, aby byla vaším cílem vaše naprostá spokojenost. To znamená, že každý prvek a detail této skutečné panenky na sex je zaměřen na maximalizaci vašeho potěšení a stimulace.
Kromě toho byla tato sexuální panenka vyrobena jednou z předních továren na výrobu hraček pro sexuální panenky. To znamená, že získáte záruku kvality a všestranného výkonu. Takže s touto sexuální panenkou nova white real panenka. Vaše úplné sexuální uspokojení je jisté. Můžete prozkoumat a experimentovat s více než jedním jménem sexuální panenky, protože tato realistická sexuální panenka je dostatečně všestranná na přizpůsobení vzhledu.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 163 cm |
| Linie prsou | 94 cm |
| Linie pasu | 79 cm |
| Hip Line | 114 cm |
| Šíře ramen | 36 cm |
| Délka paže | 67 cm |
| Délka nohy | 55 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Stehenní linie | 65 cm |
| Linie lýtek | 36 cm |
| Čistá hmotnost | 52,5 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.