Popis
O ní
Většina lidí chce mít jen zdravý sexuální život. Pravidelné orgasmy v pohodlí domova, bez nutnosti potlačovat své touhy. Realistické sexuální panenky jsou odpovědí na to. Díky široké škále dostupných celních panenek je téměř nemožné získat to, co si přejete. V našem skutečném obchodě s panenkami máme tendenci uspokojit všechny vaše potřeby, můžete si vytvořit svou vysněnou panenku a nechat ji vyrobit za vás. Jeden právě pro vás. Můžete si dokonce vybrat, jak upravit tvář sexuální panenky podle vašich představ. Máte rádi vysokou tmavou dívku nebo Asiatku s živými prsy, máme vás.
Naše sexuální panenky v životní velikosti pomáhají mnoha mužům dosáhnout jejich tužeb a fetišů. Jsou vyrobeny podle skutečných velikostí, abyste si je lépe užili. Navštivte sociální stránky o love doll UK a podívejte se na naše bonanzy prodeje sexuálních panenek. Máme pro každého něco.
Nebo můžete navštívit naši sekci skutečného porna pro panenky a podívat se na některé z našich používaných zboží
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | Šálek 155 cm F |
| poprsí | 80 cm |
| Podprsí | 57 cm |
| Pás | 52 cm |
| Boky | 87 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 34 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.