Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 163 cm |
| poprsí | 82,5 cm |
| Pod poprsím | 65,5 cm |
| Pás | 57 cm |
| Boky | 87 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Délka paže | 52 cm |
| Dlaň | 17 cm |
| Délka nohy | 101 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Řitní otvor | 16 cm |
| Hmotnost | 36 kg |
Galerie panenek























Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.