Popis
O ní
Naše domácí perlová sexuální panenka je tu, aby se stala vaším dokonalým sexuálním společníkem pomocí funkce AI. Tato extra velká sexuální panenka měří 5'7 na výšku a má dokonalou postavu, o které můžete jen snít, aby splnila všechny vaše fantazie.
Vyrobeno z nejkvalitnější kůže, je to umělecké dílo – krásné na pohled a přitom vysoce praktické a vyrobené tak, aby vám vydrželo i při těch nejnáročnějších snahách. Má vylepšené funkce umělé inteligence, kde může reagovat na dotek, a čím více s ní budete komunikovat, pochopí vaše preference.
Představte si sami sebe s nejkrásnější a nejrealističtější sexuální panenkou všech dob s naší domácí perlovou sexuální panenkou, která je ztělesněním luxusních hraček pro dospělé.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 170 cm |
| Prsa | 87 cm |
| Pod prsy | 71 cm |
| Pás | 63 cm |
| Boky | 105 cm |
| Délka paže | 52 cm |
| Šíře ramen | 40 cm |
| Lýtková linie | 32 cm |
| Stehenní linie | 59 cm |
| Délka nohy | 87 cm |
| Velikost nohou | 25 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 46 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.