Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | D pohár 158 cm |
| Plné poprsí | 79 cm |
| Pod poprsím | 58 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 78 cm |
| Šíře ramen | 32 cm |
| Délka nohy | 80 cm |
| Velikost nohou | 23 cm |
| Ústní hloubka | 10 cm |
| Hloubka vagíny | 16 cm |
| Anální hloubka | 13 cm |
| Čistá hmotnost | 30 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.