Popis
O ní
Chcete si užít všechny nejlepší aspekty používání sexuální panenky k sexu? Díky funkčnosti moderní foukací – milostné sex panenky. Toto je jedna z nejlepších elfích sexuálních panenek.
Navíc tato nádherná znásilněná sexuální panenka? Byl navržen s využitím nejlepší technologie sexuálních panenek. Stejně jako všechny nejlepší panenky z brandy. Tato sexuální panenka ze skutečného života je vybavena amazonovými doplňky pro sex panenky.
Tato 160cm porno panenka je navíc vysoce odolná. To znamená, že tato sexuální panenka dangelo jackson byla navržena pro dlouhodobé používání. Tuto skutečnou panenku v reálném životě byste tedy určitě hodně využili.
Také, pokud vás zajímá, zda jsou torza sexuálních panenek nezákonná? Stačí vidět videa panenek, které vypadají jako skutečné, abyste věděli, jak široce se používají. Můžete také zkontrolovat místní zákony, abyste byli na bezpečné straně.
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 160 cm |
| poprsí | 80 cm |
| Pod poprsím | 61 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 80 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Délka paže | 48 cm |
| Dlaň | 17 cm |
| Délka nohy | 93 cm |
| Chodidlo | 20 cm |
| Vagína | 18 cm |
| Řitní otvor | 16 cm |
| Hmotnost | 36 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.