Описание
За нея
Гърди и цици във въздуха, нека отпразнуваме тази напълно секси и мечтателна красота, 153 см кукла от реалния живот, която може да ви отведе на места, на които никога не сте били, когато става дума за удоволствие. Тази секс кукла в пълен размер може да направи всичко, което сърцето ви желае, тя е нещо повече от реалистични кукли за чукане… или можем да кажем, по-добър пакет от средните реалистични кукли за чукане. Устата й е толкова умела в поглъщането на голямо количество член и тя е много реалистична истинска секс кукла, идеална за всичките ви най-мрачни сексуални фантазии. Истинската кукла е всичко, от което се нуждаете до себе си, за да бъдете страхотен партньор за ролева игра, страхотна за фантазия или ролев секс, с тази дълга права тъмна коса, която можете да държите надолу, докато я чукате яростно отпред или отзад. Тя също идва като перфектна порно кукла, направете видео и се учудете колко истинска изглежда зад камерата. Трябва да я видите в действие, тя е онази мръсна дама в леглото и дама, където и да искате.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 153см |
| Бюст | 80 см |
| талия | 52 см |
| Хип | 94см |
| Нето тегло | 45 кг |
| Орална дълбочина | 15см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли










Отзиви
Все още няма отзиви.