Описание
За нея
Може ли това да е най-евтината силиконова секс кукла в света? Тя е шедьовър, създаден специално за вас. Просто спираща дъха. Най-доброто от най-доброто.
Представяме ви силиконовата секс кукла в реален размер и тази красавица е богинята, която започна всичко. Можете да сте спокойни, че носите вкъщи богиня. Най-добрите реални секс кукли могат да бъдат намерени в нашия магазин. Ние вярваме в удовлетвореността на клиентите като приоритет. Можете да си купите любовни кукли за чукане по всяко време.
Те произвеждат висококачествени, красиво ръчно изработени женски силиконови секс кукли по изключителен стандарт на много разумна цена. Нашите кукли са отговорът на всяка ваша сексуална мечта. Нашите кукли ще отговорят на всеки ваш сексуален стандарт. Изберете от разнообразие от луксозни секс кукли, всички специално разработени за увеличаване на дълголетието и издръжливостта.
Куклите са с гъвкав метален скелет. Това придава на куклата здравина и гъвкавост. Това позволява по-голям обхват на движение на всички правилни места.
Най-добрите секс кукли в реалния живот са само за вземане. Купете любовни кукли, които ви дават стойност за парите ви. Направете правилната стъпка днес, като се сдобиете с такъв.
Размери
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 168см |
| Гърди | 82 см |
| Под гърдите | 70 см |
| талия | 63см |
| Хип | 97см |
| На една ръка разстояние | 68см |
| Ширина на раменете | 40см |
| Линия на прасеца | 34см |
| Линия на бедрото | 53 см |
| Дължина на крака | 80 см |
| Размер на краката | 23см |
| Орална дълбочина (само мека глава) | 12см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
| Нето тегло | 40 кг |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.