Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Размер на тяло | 166см C-чаша |
| Нето тегло | 33 кг |
| Пълен бюст | 81 см |
| Под бюст | 62см |
| талия | 53 см |
| Хип | 84см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Рамо | 42см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина | 12см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.