Beskrivning
Om henne
Här är ett nytt tillskott till sexdockan i silikon; 154 cm sexdocka som smörjer. Denna skönhetsdocka, som mest liknar livet, har tillverkats med mycket fint av kostsamma material, för inget annat än olegerad glädje och tillfredsställelse.
Från en höjd på 154 cm är den här modellen en sexdocka i silikon med ett framträdande realistiskt huvud och kropp med mjuka rundade kurvor på varje strategisk punkt. Flexibiliteten i dockans leder och andra val som färgen på håret, färgen på håret. ögon, hudton och typ av könshår gör det lätt att utveckla de finare egenskaperna hos tjejerna i din dröm.
Men det som skiljer vårt företags produkt från resten av produkterna som finns på marknaden är att denna produkt har ett urinsystem integrerat i sig och det betyder att den kan kissa som en riktig kvinna. Detta skulle naturligtvis vara ett ganska realistiskt tillägg till din samlagslek med piperdockorna.
Använd din kreativitet maximalt utan negativa kommentarer och fördomar från andra människor genom att kontakta oss, så ser vi till att det återstående arbetet utförs professionellt. Beställ den bästa vännen som förstår alla dina önskningar – beställ nu!
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 153 cm |
| Övre byst | 77 cm |
| Under byst | 61 cm |
| Midja | 55 cm |
| Höft | 78 cm |
| Ben | 80 cm |
| Fot | 18 cm |
| Vaginadjup | 17 cm |
| Analt djup | 17 cm |
| Oralt djup | 12 cm |
| Nettovikt | 29 kg |
Dockgalleri











Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.