Opis
O njej
Ljubezenske lutke s cimetom se ne zgodi v vsakem življenju, vendar smo želeli poskrbeti, da vas izkušnja ne bo obšla. Pornografska seks lutka, podobna Kylie Jenner, je dokaz, da lahko svojo robotsko seks lutko prilagodite tako, da izgleda kot želite, in pri tem ne izgubite ničesar. Ta seksi ljubezenska lutka ima največje joške med seks lutkami, kar ste jih kdaj videli, in verjetno je zato zvezda v toliko galerijah seks lutk, njeno telo na ogled. Seks lutka petite seins izgleda še bolje, ko ni gola spolna lutka, oblečena v pulover s kapuco. Je enake velikosti kot seks punčka v polni velikosti Asuna Yuuki, tako da, če ste uživali v bordelu s seks lutkami v Houstonu, TX, kjer je bila prikazana, bi radi seksali s seks lutko. Prepričajte se, da ste pripravljeni z nekaj maziva.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 170 cm D-skodelica |
| Ramo | 33 cm |
| Zgornji del prsi | 84 cm |
| Spodnji del prsi | 62 cm |
| Pas | 58 cm |
| Kolk | 88 cm |
| Obseg stegna | 50 cm |
| Obseg teleta | 30 cm |
| Dolžina noge | 85 cm |
| Dolžina stopal | 22 cm |
| Neto teža | 37,5 kg |
| Globina ust | Ni na voljo |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk









Ocene
Ni še nobene ocene.