Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 163 cm |
| Breast Line | 101 cm |
| Linija pasu | 57 cm |
| Hip Line | 106 cm |
| Širina ramen | 37 cm |
| Dolžina noge | 80 cm |
| Dolžina roke | 59 cm |
| Linija stegna | 57 cm |
| Telečja linija | 37 cm |
| Velikost stopal | 21 cm |
| Neto teža | 49 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.