Opis
O njej
Ste navdušeni nad moškimi, vendar nikoli ne najdete tistega, ki ga želite?
Do you like Asian men? We have the Naked Asian doll you need right here.
Daleč stran od sveta seksi ljubezenskih punčk, je ta silikonska seks lutka najboljša v svetu orientalskih seks lutk IN sveta moških seks lutk. Je čeden in mišičast in zna delati tudi svoje telo. Glej:
Korejska ljubezenska lutka ima običajne azijske poteze, monolidne, najgloblje oči, majhne ustnice in trup spolne lutke, ki bi požel iskre tudi najbolj stoičnim ženskam. Ta visoka spolna lutka ima majhne napete roke, trebušne mišice, ki so videti kot naslikane, in dovolj močna stegna, da te nosijo in jebe do pozabe. Seksi lutka je lutka za analni seks in ima vgrajeno zmogljivost ogrevanja, zato potrebujete le nekaj lubrika na vodni osnovi in vaš kos je pripravljen in vam je na voljo.
In ne skrbite, tudi on je precej prilagodljiv, zahvaljujoč materialu TPE in vrhunskemu kovinskemu skeletu, s katerim je bil opremljen.
Nikoli ti ni treba skrbeti, da bo ta kurac goljufal, da boš zbolel za spolno prenosljivo boleznijo ali da bo klepetal s kom drugim. Ali ni to dobro za spremembo?
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 152 cm |
| Prsi | 84 cm |
| Pas | 61 cm |
| Kolk | 99 cm |
| Ramo | 36 cm |
| Dolžina noge | 76 cm |
| Dolžina roke | 56 cm |
| Dolžina stopala | 21 cm |
| Neto teža | 42 KG |
| Ustna globina | 13 cm |
| Vaginalna globina | 17 cm |
| Analna globina | 16 cm |
Galerija lutk














Ocene
Ni še nobene ocene.