Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 167 cm |
| Doprsi | 79 cm |
| Pas | 68 cm |
| Kolk | 92 cm |
| Roka | 62 cm |
| Širina ramen | 39 cm |
| Dolžina noge | 88 cm |
| Dolžina stopala | 26 cm |
| Dolžina penisa | 17cm / 22cm |
| Premer penisa | 11,5 cm |
| Analna globina | 17 cm |
| Neto teža | 47 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.