Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 158 cm |
| Zgornji del prsnega koša | 85 cm |
| Spodnji del prsnega koša | 72 cm |
| Pas | 58 cm |
| Kolk | 87 cm |
| Ramo | 35 cm |
| Dolžina noge | 87 cm |
| Tesno | 50 cm |
| Dolžina roke | 68 cm |
| Podplat | 22 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Ustna globina | 10 cm |
| Analna globina | 15 cm |
| Neto teža | 38 kg |
Galerija lutk


























Ocene
Ni še nobene ocene.