Descrição
Sobre ela
Presenting the newest luxury service – jessica drake sex doll. This male sex doll asian is beautifully made with a lot of attention paid to details for the best adult entertainment. Composed
of topnotch material that has a look and feel of reality, you’ll think you are making out with a real person each time.
Oh but hold on – did you know that at our sex dolls los angeles shop you can have it all, customized to your liking, no less? Starting from the hair color to eye shape, any of it can be modeled as per the wish of the clients.
Emerge yourself in the ultimate sensual experience with no restrictions or prejudices by using our life-like jessica drake sex doll. Make the order now and we will tend to your most intimate desires.
Dimensões
| Material | Silicone completo |
| Altura | 157cm |
| Parte superior do tórax | 72cm |
| Peito Inferior | 56cm |
| Cintura | 53cm |
| Quadril | 88cm |
| Ombro | 35cm |
| Comprimento da perna | 88cm |
| Coxa | 50cm |
| Comprimento do braço | 64cm |
| Único | 22cm |
| Peso líquido | 35kg |
| Profundidade Oral | 12cm |
| Profundidade da vagina | 18cm |
| Profundidade do ânus | 15cm |
Galeria de Bonecas











Avaliações
Não há comentários ainda.