Descrição
Sobre ela
Sexual technology is not left behind and the newest feature in the adult toys market is the Virtual 3D Sex Real Doll. Such sex toys are masterpieces to that type of a person who wants one or some other half who has no limitations when it comes to sexual fantasies. Highly detailed, this doll was designed with great attention to detail paying homage to the beauty of truly perfect features that shall give you the jolt of adrenaline that your heart requires.
However, the fact that it also can kiss back has led this product to stand out from other similar products in the market. The developed skeleton can make this doll move like a human and respond according to the actions performed by people. Savor the closest human connectedness yet ever imaginable in a split of a second with the push of a button.
Never compromise when it comes to satisfaction of the fantasies – Virtual 3D Sex Real Doll is the best platform to get the best. Whether used in one’s leisure or in a couple’s Sexual Toolbox, this toy will definitely take your sexual encounters to the next level. Look beyond the conventional norms – be the first one to give our new product a try!
Dimensões
| Material | Silicone completo |
| Altura | 164cm |
| Peso líquido | 32kg |
| Busto | 90cm |
| Sob o busto | 60cm |
| Cintura | 53cm |
| Quadril | 85cm |
| Ombro | 35cm |
| Braço | 60cm |
| Mão | 16cm |
| Perna | 95cm |
| Pé | 22cm |
| Profundidade vaginal | 18cm |
| Profundidade anal | 17cm |
Galeria de Bonecas












Avaliações
Não há comentários ainda.