Descrição
Sobre ela
Find out the thrill of the Cheap Solid Tantily J-Suntek Ebony Love Doll for Men when you experience it for yourself. She is perfectly made for people who want the best quality without going bankrupt for the sake of it. You can read up on the dada sex doll discussions of try out the j ho live doll fantasies, as. This cheap solid sex doll option offers you the best value for your money without any pause on the quality. The sex doll has the tantily sex doll features and could be the very reason you stop wondering what sex dolls feel like and instead ask yourself how you can experience more and more of it. Inspired alongside the J-Suntech sex doll designs, this sex doll store’s options are vast and many when it comes to customizing this sexy love doll. She’ll be the perfect ebony love doll, so much so you will consider those dudes who steal sex dolls with respect.
Dimensões
| Material | Silicone completo |
| Tamanho do corpo | 172cm Seamless Neck |
| Peso líquido | 38kg |
| Busto cheio | 81cm |
| Sob o busto | 68cm |
| Cintura | 65cm |
| Quadril | 92cm |
| Comprimento do pé | 21cm |
| Ombro | 36cm |
| Profundidade da vagina | 18cm |
| Profundidade do ânus | 15cm |
| Profundidade Oral (Cabeça Macia) | 12cm |
Galeria de Bonecas






















Avaliações
Não há comentários ainda.