Opis
O niej
Łatwo przyzwyczaić się do ruchania 7-stopowej lalki seksualnej z grą seksualną rebozo doll. Innym sposobem na uzyskanie obiecanych korzyści jest obejrzenie filmu o facecie i lalce seksualnej. Transseksualna lalka seksualna Tumblr ma realistyczną skórę, która wydaje dźwięki uderzania podczas seksu.
Aplikacje seks lalek zostały stworzone, aby pomóc realistycznym użytkownikom lalek ryans room wiedzieć, jak dostosować i zaprojektować osobistą seks lalkę. Ogromna lalka seksualna z torsem ma ogromne piersi, odbyt i penisa w zależności od płci.
Seks lalka zakazana w Indiach nie musi być zakazana w innych miejscach. Z prawdziwą lalką seks Gabriella masz przewagę seksu, kiedy tylko chcesz. Większość seks lalek jest w serii seks lalka $1000, chociaż są i niedrogie i luksusowe. Twój budżet jest decydującym czynnikiem.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 168 cm |
| Biust | 101 cm |
| Talia | 65 cm |
| Biodro | 96 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Waga netto | 43 kg |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.