Opis
O niej
Jeśli myślisz o lalce z blond włosami i statusem celebrytki lub jesteś zainteresowany seksem z lalką o lodowych mocach, nasza lalka erotyczna Elsa powinna być w Twoim zasięgu.
Królowa lodu, ta prawdziwa lalka seksu staje się Twoją uległą lalką w łóżku, czekającą na Twoje polecenia.
Jest silikonową lalką erotyczną o doskonałym kunszcie i patrząc na nią, zobaczysz, ile czasu i wysiłku włożono w jej wygląd. Ma gładką bladą skórę i makijaż lalki, który został doskonale namalowany.
Odchylenie od jej postaci z kreskówek widać w jej piersiach, ponieważ ta Elsa jest cycatą lalką erotyczną. Ta realistyczna lalka erotyczna ma biust w kształcie litery F i zajmuje się ruchaniem cycków.
Elsa nie jest sztywna jak większość lalek – ma w pełni metalowy szkielet, który pomaga jej poruszać całym ciałem i przyjmować dowolną pozycję, w dowolnym miejscu. Możesz zabrać ją od tyłu, przodu, a nawet z boku, zależy jej wyłącznie na Twojej przyjemności.
Na tym się nie kończy, ponieważ ta seksowna lalka seksu ma wyjmowaną wkładkę do pochwy oraz różowe wargi sromowe i sutki, co jest bardzo atrakcyjne w jej przezroczystej sukni kostiumowej.
Blondynki mają całą zabawę, Elsa sama to mówi!
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 150cm |
| Pierś | 75cm |
| Talia | 54cm |
| Biodro | 77cm |
| Ramię | 32cm |
| Długość nóg | 89cm |
| Długość ramienia | 54cm |
| Długość stopy | 19cm |
| Waga netto | 27 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek














Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.